Eylül 5, 2016

Gezi Departmanı

Çevre mühendisliği bölümünde ki teknik gezi eksikliğinden dolayı çevre kulübü bünyesinde kurulmuş olan gezi komisyonu gerek dersleri destekleyici, gerekse öğrencilerin kültürel ve sosyal açıdan kendini geliştirebileceği geziler düzenlemektedir. İki ana başlık altında teknik gezi ve sosyal geziler olarak düzenlenen gezilere kulüp öğrencilerine öncelik tanınsa da herkes kontenjan dahilinde katılabilir.

Gidilecek tesis ve diğer yerleri sizlerin de katılımıyla ortak bir karar alarak seçmekteyiz. Özellikle 1. ve 2. sınıfların teknik gezilere katılımı önem arz etmektedir. Hem Mühendislik disiplinlerini yerinde inceleyebilir hem de derslerine destek olabilecek bilgileri, mesleğinde başarı kazanmış kişiler tarafından öğrenebilirler.

3. sınıfa kadar Çevre mühendisliği bölümü teknik gezi düzenlememektedir. ( dilekçe toplanması dahilin de nadir de olsa düzenlenir ) Bu yüzden düzenlenen gezilere katılımınız önemlidir. 1’in yanına koyacağınız her 0 sizleri bir adım öne taşıyacaktır. Bu yüzden sunulan imkanları mümkün olduğunca değerlendirmeye çalışmanızı YTÜÇEV olarak sizler için önemli bulmaktayız.